HİZMETLERİMİZ

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Bukk Medya, sosyal medyayı en aktif ve agresif şekilde kullanan kişilerle çalışmaktadır. Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal mecralarda fenomen olarak bilinen kişilerle sürekli irtibat halindedir. Kurumsal firmaların, küçük büyük tüm firmaların, ünlü simaların, henüz isim yapamamış fakat bu yolda adım atmış özellikle sanatla ilgilenen kişilerin sığınak yeridir. Facebook, Twitter, Instagram’da sayfaların yönetilmesi, geliştirilmesi, bu sayfaların daha çok kişi ve işinize yarayacak kişiler tarafından öğrenilmesine olanak sağlar. Bukk Medya ile çalışan sosyal medya uzmanları, çalıştıkları kişi ya da firmalara düzenli olarak rapor vermek zorunluluğunda oldukları gibi bu raporları Bukk Medya’ya da ulaştırmak durumundadırlar. Bukk Medya her alanda olduğu gibi birlikte çalıştığı, önerdiği sosyal medya uzmanlarını da sürekli denetim altında tutmakta, attıkları her adımı yakından takip etmektedir.

METİN YAZARLIĞI

Metin yazarları, reklamın ve tanıtımın ne şekilde yapılacağını tasarlar, çalışmanın görselleştirilmesinde katkıda bulunur. Tüm kampanyanın, çalışmanın en başından itibaren doğru bir şekilde ilerlemesi metin yazarlığı sayesinde olur. Doğru iletişimin kurulmasını sağlayan metin yazarlığı profesyonellik ve yaratıcılık gerektirmektedir. Bukk Medya, metin yazarlığı konusunda da “en iyilerle” çalışmalar yapmakta, markanızı, adınızı, çalışmanızı en doğru şekilde tanıtmanıza olanak sağlamaktadır. Bukk Medya’da, metin yazarlığı yapan kişiler, tüm çalışmalarını müşterileriyle paylaşmadan önce, Bukk Medya ile paylaşırlar ve fikir alış verişinde bulunurlar. Bukk Medya, metin yazarlarının çalışmalarını en doğru şekilde gerçekleştirmelerine yardımcı olan bir üst kurul gibi çalışmaktadır.

SLOGAN OLUŞTURMA

“Aklı çalışan adam için bir kelime yeter”, Benjamin Franklin’in söylediği bu söz sloganın tanımıdır da aynı zamanda. Bir kelime, bir cümle ile oluşturulan, iz bırakan sözcükler… Markaları diğerlerinden ayıran, markanın kişiliğini yansıtan, pozitif hisler uyandıran, mesajını net bir şekilde veren, sade ve kısa, inandırıcı olan, kampanya haline gelebilen ve akıllara kolayca kazınan cümleler… Markanız için, çalışmanız için, kendiniz için bir slogan bulmak, üretmek istiyorsanız Bukk Medya bünyesinde yer alan metin yazarları yine Bukk Medya’nın denetimi altında bu hizmeti de size verebiliyorlar.

İÇERİK OLUŞTURMA

Ülkemizde hızla gelişen internet ortamındaki en büyük sorunlardan biri özgün içeriklerin üretilmemesi, içeriklerin birbirinin kopyası olması. Son dönemlerde içerik yazarlığının bir meslek haline gelmesi de bu sorunu bütünüyle çözmüş değil. Bukk Medya olarak biz, öncelikle markalar, firmalar ve kişisel çalışmalar için özgün içerikler sunabilecek, yetenekli ve konsantresi yüksek içerik yazarlarıyla çalışmaya özen gösteriyoruz. “En iyiler” ile çalışmayı ilke edinen kurumumuz, içerik yazarları konusunda da son derece seçici davranıyor. Blog İçeriği, Ürün Açıklaması İçeriği, Kategori İçeriği, Facebook içeriği, Twett İçeriği, İnstagram İçeriği, Basın Bülteni İçeriği, Web Sitesi İçeriği, Meta İçeriği konusunda uzman içerik yazarları sizleri bekliyor, tabii ki Bukk Medya’nın kontrolü ve desteği ile birlikte yolunuza devam ediyorsunuz.

SANATÇI MENAJERLİĞİ

Bukk Meyda, menajerlik hizmetini yine sanat alanında vermektedir. Sanatçıların ve sanat işlerinin en doğru şekilde tanıtılması amacıyla doğru adımlarla ilerlenmesi sağlayan Bukk Medya, tüm medya kuruluşlarıyla, habercilerle, haber siteleriyle, kültür sanat dergileriyle sürekli iletişim halinde olan, sosyal medyayı aktif şekilde kullanan fenomenlerle çalışmaktadır. Menajerlik hizmeti, her türlü organizasyonu kapsayan çok önemli bir çalışmadır ve Bukk Medya bünyesinde menajerlik hizmeti veren menajerler, yaptıkları işleri hem birlikte çalıştıkları kişilere, hem de Bukk Medya’ya raporlamak durumundadırlar.

SANATÇILARA HUKUK DANIŞMANLIĞI

Bukk Medya olarak biz, yakından tanıdığımız, kişiliğine ve deneyimine güvendiğimiz birçok avukatla çalışıyoruz ve en doğru şekilde sizi temsil edecek avukatlarla bir araya gelmenizi, sorunlarınıza çözüm üretmenizi sağlıyoruz. Bukk Medya ile çalışan avukatlar, Bukk Medya ile sözleşme ile bağlıdırlar ki, en önem verdiğimiz, özen gösterdiğimiz, dikkat ettiğimiz konu, bizimle çalışan kişilerin hukuki konularda mağdur edilmemesi, yanlış yönlendirilmemesidir. Her iki tarafı da kollayan ve koruyan, iki tarafın da memnuniyetini sağlayan, Bukk Medya tarafından hazırlanan “sözleşme”, daha sonra avukatlarla müşteriler arasında bir sorun çıkmaması için hazırlanmıştır. Bukk Medya ile çalışan avukatlar, hizmet verdikleri kişilerle de ayrıca "sözleşme" yapmak, hangi konuda hizmet vereceklerini çalışacakları kişiye sözleşmeyle bildirmek zorundadırlar. Bukk Medya hukuki danışmanlık hizmetini daha çok sanatsal alanlarda vermektedir. Özellikle oyuncuların yapım şirketleriyle, yazarların yayınevleriyle yaşadıkları sorunların çözümünde Bukk Medya çok önemli katkılar ve faydalar sağlamaktadır. Hukuki danışmanlık hizmeti sırasında üç kez şikâyet edilen ve bu şikâyetlerde haklılık payı görülen avukatlar Bukk Medya ile çalışmaya, danışmanlık hizmeti vermeye devam edemezler.

WEB TASARIM

Web sitelerinin oluşturulması, düzenlenmesi ile ilgili süreçtir. Bukk Medya talepler doğrultusunda dijital web ortamında özgün ve yaratıcı tasarımlar oluşturur. Web tasarımı, yazılım geliştirme, mobil uygulamalar gibi alanlarda uzmanlaşmış kadrosuyla hizmet verir. Bukk Medya’da web tasarımı, yazılım geliştirme, mobil uygulamalar gibi alanlarda hizmet veren kişi ya da firmalar, Bukk Medya vasıtasıyla yaptıkları işlerden dolayı 1 yıl boyunca sorumlu tutulurlar ve oluşan her türlü aksaklıkta ücretsiz destek vermek zorunluluğundadırlar.

TEASER ÇALIŞMASI

Kelime olarak “teaser” şaka amaçlı kızdıran ve tahrik eden, muzip gibi anlamlara gelse de bir ürün ya da üretici hakkında açıklayıcı bilgi vermeyerek merak uyandırmayı hedefleyen bir reklam türüdür. Film ve kitaplar için alıntılar yapılarak hazırlanır, kısa videolar yoluyla uygulama alanı bulur. Teaser’ın amacı videoları izleyen kişilerin akılarında yer etmek, merak uyandırmak, dikkat çekmektir. Bukk Medya teaser çalışmalarını gerçekleştirecek “en iyiler” ile sizleri tanıştırırken, bu alanda gerçekleştirilen çalışmaları da yakından takip eder.

DERGİ TASARIMI

Bukk Medya olarak dergi tasarımları konusunda da son derece iddialı, deneyimli kişilerle çalışıyoruz. Ulusal dergiler, sektörel dergiler, kurumiçi iletişim dergileri, şirket tanıtım dergileri, vakıf ve dernek dergileri, seyahat gezi dergileri, sanat dergileri, teknoloji dergileri, moda dergileri alanında hizmet vermekteyiz. Bukk Medya desteği ile gerçekleştirilen dergi tasarımları, her alan için işin profesyonellerine yönlendirilerek gerçekleştirilir ve tüm çalışmalar Bukk Medya denetimi altında gerçekleştirilir.

FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ

Bukk Medya bünyesindeki fotoğraf çekimlerini her sektörde, kendi alanında ustalaşmış fotoğrafçılar yoluyla gerçekleştirir. Yemek fotoğrafçısı, doğum fotoğrafçısı, tekstil fotoğrafçısı, iç-dış mekan çekimleri, portre çekimleri, ürün fotoğraf çekimleri Bukk Medya’nın yönlendirdiği profesyonel fotoğrafçılar yoluyla, en uygun fiyata en doğru iş prensibi ile gerçekleştirilir.

ÇİZİM ÇALIŞMALARI

Bukk Medya; dergi tasarımları, kitap kapağı tasarımları, özel çalışmalar için çizimler ve illüstrasyon çalışmaları gerçekleştirilmesi için yine “en iyiler” ile çalışır. Yapılan her çalışma Bukk Medya bünyesinde kontrol ediilir. Çizim konusunda, çizimi talep edenin isteğini en doğru şekilde anlatması, beklentisini ifade etmesi her zaman kolay olmamaktadır. Talep eden ile çalışmayı gerçekleştiren arasında bir köprü vazifesi gören Bukk Medya çalışmaların her aşamasında denetim yapar ve en doğru şekilde çalışmanın gerçekleştirilmesine olanak sağlar.

KURUMSAL KİMLİK

Kurumsal kimlik bir firmanın kendisini, hedef kitlesini tanıtmak ve doğru bir imaj için kurumsal renkleri, logoları, fontları yansıtmak amacıyla hazırlanır. Kurumsal kimlik oluşturmak için Bukk Medya kendisine başvuran kişileri, “en iyiler” ile tanıştırır ve iş hayatına birkaç adım önde başlama fırsatını yakalamalarına sebep olur.

LOGO TASARIMI

Logo markanızın akıllarda kalması için en önemli etkendir. Markanızın değerini yansıtan size en uygun logo tasarımını gerçekleştirmek iş hayatına adım atarken gerçekleştirilen küçük bir mucize gibidir. Bukk Medya logo tasarımlarını işin profesyonellerine devrederken işin gerçekleştirilme aşamasında da yer alır ve talep edilenin en doğru şekilde gerçekleştirilmesi için beyin fırtınası yapılabilecek bir ortam da sağlar.

AMBALAJ TASARIMI

Kaliteli bir kıyafet nasıl insanları daha şık gösteriyor, dikkatleri üzerine çekmesini sağlıyorsa, kaliteli bir ambalaj tasarımı da bir ürünü aynı şekilde gösterişli kılar. Ambalaj tasarımının en önemli işlevi tüketici de satın alma hissi uyandırmasıdır. Dolayısıyla bir ürünün piyasada tutulması biraz da ambalajına bağlıdır. Bukk Medya, sizleri “en iyiler” ile buluşturarak, ürününüzün en iyi şekilde sunulmasına, piyasada tanınmasına yardımcı olur.

KATALOG / BROŞÜR / AFİŞ TASARIMI

Ürünlerinizi ve firmanızı en iyi şekilde tanıtabilmeniz, müşteride satın alma hissi uyandırabilmeniz için katalog, broşür ve afiş tasarımları en önemli tanıtım araçları arasında yer almaktadır. Katalog-broşür-afiş tasarımı, akılda kalıcı olmalı, satın alma hissi uyandırmalıdır. Bukk Medya, ayrıcalığı ile katalog ve broşür tasarımı yapılması, kataloglarınızın, broşürlerinizin “en iyiler” ayrıcalığı ile hazırlanması anlamına gelir ki, bu durumun sayılamayacak kadar çok avantajı bulunmaktadır.

AÇIK HAVA REKLAMLARI

Sokakta yürüyen, arabasıyla ilerleyen kişilere ulaşmanın en etkili yolu açık hava reklamlarıdır. Açık hava reklamlarında en önemli iki etken tasarım ve slogandır. Marka bilinirliliğini arttıran açık hava reklamları, doğrudan hedef kitleye ulaşır. Bukk Medya, açık hava reklamlarının “en iyiler” aracılığı ile hazırlanmasını sağlar.